13:28|patrik444
Bitka o 6 bodov, bitka o Bratislavu, bitka o play off!

Skvelá atmosféra v prvej tretine, celoštadiónová choreografia a prehra na úvod
27 Aug 2015 | 804x čítané | komentárov: 0
0-versnislovanuslovan.png Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Zápas začal veľkolepo, burácajúcim štadiónom, nadpriemer, choreo to celé iba dotvorilo, štadión "šlapal" i za stavu 0:1, no časom to smerovalo naozaj k priemernej, slabšej atmosfére, ktorú podčiarkol aj fakt s ktorým si nevieme rady - 4 minúty pred koncom tretiny tretina kotla uteká húliť a prichádza 4-5 minút počas tretiny ďalšej. Nič to, všetky sily dáme do piatkového fandenia. Na zápase bude aj viac vlajok a zástav. Za pomoc pri choreu a pri fandení v prvej polke zápasu ďakujeme!
HC Vítkovice Steel – HC SLOVAN Bratislava 3:6 (0:1, 2:3, 0:2)
18 Aug 2015 | 608x čítané | komentárov: 0
logo_hc_slovan.gifV deviatom prípravnom zápase sa až tromi gólmi podieľal na výhre HC SLOVAN prvý útok. Brust s asistenciou...Posledný prípravný zápas odohráme vo Zvolene kam smerujeme individuálne na výjazd, podporia nás aj Slovanisti zo stredného Slovenska i Liptova. Príďte sa aj Vy v piatok zabaviť!
Včerajší "cirkus Slovan" v Brne
12 Aug 2015 | 831x čítané | komentárov: 0
Skoc_si_so_Slovanom.jpg Včerajší výlet fans a hráčov, ale nie vážne, hráči neboli na výlete skúšali si rôzne varianty a údajne aj brankár mal špecifické pokyny "chytania", nech je ako chce, 5:1 je veľa, ale na druhej strane spoločné pokriky Brna i nás, premiešanie kotlov, pivo, teplo, klobásky, vypredané Rondo či kadejaké "výjazdové klasické psycho vylomeniny", i to bolo Brno v príprave roku 2015.
Hokejisti Slovana Bratislava sú v príprave na nový ročník nadnárodnej KHL naďalej stopercentní.
5 Aug 2015 | 601x čítané | komentárov: 0
0-versnislovanuslovan.png V prvom prípravnom dueli na domácom ľade zdolali v utorok českého extraligistu Kometu Brno 5:4 po nájazdoch a ani vo štvrtom zápase pred štartom sezóny tak nenašli premožiteľa. Slovan pred 6355 divákmi v Slovnaft aréne na začiatku tretej tretiny stratil dvojgólový náskok a súper necelé dve minúty pred koncom poslal zápas do nájazdov.
Neuveriteľná rozlúčka, posledná emócia sezóny bola pozitívna
24 Feb 2015 | 1197x čítané | komentárov: 0
sektorovky.JPGHistoricky posledný zápas našich hokejistov v ruskej nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige a na bratislavskom zimáku sa deje to, čo belasým závidia v celom Rusku a vo väčšine Európy. Aspoň to píše väčšina médií a nie len slovenských. Zápas opäť nesklamal, výborná atmosféra, doťahovali, dotiahli, školácka chyba, gól pár sekúnd pred koncom smile Taká naša klasika, ale koho to už zaujíma? wink
Takto sa hrá o česť!
22 Feb 2015 | 915x čítané | komentárov: 2
0-versnislovanuslovan.png Hráčom Slovana Bratislava sa podarilo v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) druhýkrát za sebou zaskočiť favorizovaný tím SKA Petrohrad, keď po triumfe 2:1 po samostatných nájazdoch vonku koncom januára zdolali tohto súpera aj v nedeľu pred vlastnými fanúšikmi, tentoraz 5:2.
Poslední statoční bojovali, ale "chudobnému" aj z hrnca vykypí
18 Feb 2015 | 1193x čítané | komentárov: 1
sale.bmpRiga rozhodla 49 sekúnd pred koncom, ale takéto veci už poznáme a stratených zápasov nekoncentrovanosťou už nedokážeme spočítať. Dnes najmenej divákov za posledné 3 roky, preto vyzývame fanúšikov - urobme rozlúčku ako sa patrí! Petrohrad a Helsinki sú hokejové "veľmoci", Slovan musí odísť z KHL na plnom štadióne a s hlavou hore, nech to na ľade skončí akokoľvek zle.
V prvom ročníku každý súper prehrával 1:0 a ešte nepristál v Bratislave, v našom poslednom sa hanbíme sami pred sebou
12 Feb 2015 | 2007x čítané | komentárov: 14
Mraky_2.jpgSlovan sa rozhodne zapísal do histórie súťaže, najstarší klub, s najlepšou atmosférou, s najväčším debaklom, výbornou infraštruktúrou...3 roky vzad sme boli šťukou ligy, súperi sa triasli a aréna hučala, neskutočné a nezabudnuteľné pocity, ktoré nám nik nevezme, no tak kráľovsky ako sme do KHL vstúpili a odohrali prvý ročník, s o to väčšou potupou z neho odchádzame. Robíme hanbu sebe, klubu, mestu i republike.
Slovan vydoloval bod necelé 3 minúty pred koncom, bolo naň zvedavých vyše 15.000 divákov!
8 Jan 2015 | 805x čítané | komentárov: 0
0-versnislovanuslovan.pngMinsk - Slovan 3:2 po nájazdoch. "Už nič viac Denis Godla pre to, aby si vypýtal nomináciu na zápas, nemohol urobiť ako získať MVP na MS hráčov do 20 rokov. Urobil maximum a určite sa ukáže v najbližšom zápase doma," uviedol pre RTVS generálny manažér Slovana Maroš Krajči.
Naši Slovanisti nás pripravili o posledné ilúzie spôsobom, ktorý komentovať veľmi nechceme. Skôr gratulujeme mladým Slovákom a Slovanistovi v bránke Slovenska!
6 Jan 2015 | 1189x čítané | komentárov: 0
0-vernislovanu.pngNaši borci druhý krát prehrali niečo čo sa nestáva ani v juniorke, stojíme za nimi naďalej, ale venujme sa juniorke, keď sme to načali. Naši chlapci zahrali ako veľkí borci a získali bronz, k tomu im gratulujeme, potešili aj Slovanisti, hlavne Godla! Stal sa najlepším brankárom, svojho času ním bol aj Janus. Godla: "V Slovane sa mi otvorili oči".
úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore