Partneri
 
 

Memoriál Dušana Pašeka 2015

Pokyny pre registráciu tímu

  • V každom tíme musí byť minimálne 5 a maximálne 12 hráčov. Podmienka na členstvo vo fanklube bola zrušená.
  • Registrovaní hráči v SFZ sa môžu turnaja zúčastniť iba ak sú členmi fanklubu alebo sú držiteľmi permanentky.
  • Prihlášku na turnaj je potrebné podať prostredníctvom nášho formulára najneskôr do 10. apríla 2015
  • Štartovné na jeden tím je 50 €
  • Štartovné je potrebné uhradiť najneskôr do 10. apríla 2015 na účet fanklubu v Slovenskej sporiteľni 0632490458/0900

Informácie o turnaji

Memoriál Dušana Pašeka je futbalový turnaj organizovaný fanklubom Verní Slovanu (o.z. HC Slovan Fans), na ktorom sa zúčastňujú prevažne fanúšikovia hokejového klubu HC Slovan Bratislava a pozvané divízie Belasej Šlachty. Názov nesie po legendárnom hráčovi Slovana Dušanovi Pašekovi.

Otvorenia turnaja a záverečného ceremoniálu s odovzdávaním cien sa zúčastnia aj najbližší príbuzní Dušana Pašeka, zástupcovia klubu HC Slovan Bratislava a taktiež aj osobnosti z histórie a súčastnosti klubu HC Slovan Bratislava. Celý priebeh turnaju bude moderovať legenda športového hlásateľstva František Štamberský.

Cieľom Memoriálu Dušana Pašeka je stretnutie fanúšikov hokejového ale aj futbalového Slovana mimo hracej sezóny pri športových aktivitách a vzbudzovanie záujmu u detí a mládeže o športové aktivity v rámci voľného času, nielen na vrcholovej úrovni ale aj v rámci relaxu a zábavy.

Slovan je klub, ktorý ako deti obdivujeme, neskôr zaň trénujeme a niektorí aj hráme! Ale všetci bez rozdielu mu fandíme, či viac, či menej. Starí, mladí! Hokej či futbal! Slovan je to čo nás spája! Dušan Pašek je rovnako silným pojítkom!

Nikdy na teba Dušan nezabudneme!

Turnaj sa uskutoční v Dome športu na Juníckej 6 v Bratislave. Hrať sa bude systémom 4 + brankár. Hrať môžu ženy, aj deti.

Doterajší víťazi:

Rok 2011: Pressburg Boys
Rok 2010: Divízia Ovsište
Rok 2009: Divízia Ovsište
Rok 2008: Šmoulkovia


Pevne veríme v pekné počasie, fair play a víkend plný slovanistickej radosti! Očakávame 150 až 200 hráčov a tiež stovky divákov! Tu nemôžeš chýbať! Príď si užiť pekný deň a uctiť "Ceca".