Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

921/34%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

577/22%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

306/11%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

317/12%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

291/11%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

267/10%
Celkom hlasovalo: 2679
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Skončil Maroš Krajči, skončila jedna etapa klubu HC SLOVAN Bratislava? Skončil Maroš Krajči, skončila jedna etapa klubu HC SLOVAN Bratislava?
Skončil Maroš Krajči, skončila jedna etapa klubu HC SLOVAN Bratislava?
30 Mar 2017 | komentárov: 0
0-versnislovanuslovan.png 17 rokov...presne toľko bojoval v čele šíku Slovana Maroš Krajči, môžeme si ktokoľvek myslieť o tom boji čo chceme. Či ho viedol dobre, zle, alebo či pri tom či onom to mohlo byť inak, jedno je nespochybniteľné – za Slovan bojoval vždy tvrdo, s rozumom a nadhľadom...niekedy pustil emóciám voľný priebeh, ale vždy to malo úroveň.
Na post generálneho manažéra Slovana oficiálne nastúpil 1. mája 2000. Pod jeho vedením belasí vyhrali šesťkrát slovenskú ligu, raz Kontinentálny pohár. Do Bratislavy sa mu podarilo prilákať kluby NHL New York Rangers a Tampa Bay Lightning, pred piatimi rokmi dotiahol rokovania o vstupe mužstva do Kontinentálnej hokejovej ligy.

Koľkí z nás máme neuveriteľné spomienky na Maroša, hlavne v slovenskej lige...hlavne členovia fanklubu s ním boli často...ani nevieme kde začať, smiať sa musíme pri spomienke na autovýjazd do Žiliny, ako nás tam 5 v aute lámal aby sme ostali aj na druhý zápas, tí čo boli vedia...nie sú však podstatné tieto drobné a milé príhody, ktorých je naozaj nespočetne.

Krajči mal Slovan ako „dieťa“ a dával mu srdce. Dokázal do klubu priviesť hráčov ako Zdeno Cíger, Miroslav Šatan, Ľubomír Višňovský, Andrej Sekera, Andrej Meszároš či Marek Svatoš. V poslednom čase však údajne bojoval v klube na niekoľkých frontoch, čo mu uberalo síl.

Dlho sa hovorí o boji dvoch „krídel“, či a do akej mieri to je pravda, necháme na vývoj. Čo ho viedlo k tomuto rozhodnutiu a aké bude napredovanie a či to „napredovaním“ označiť budeme môcť ukáže už samotná voľba nového GR.

Každopádne, nech by to bolo akékoľvek meno – šancu by mal dostať, ale budeme veľmi pozorný! Marošovi musíme poďakovať a veríme, že jeho rozhodnutie odísť bude ešte patrične „ošetrené“ a klub si s fanúšikmi tento odchod uctí. Chceme ho mať na ľade na zápase a ideálne KHL!

Ťažko sa hľadajú slová, Maroš a Slovan tak nejako k sebe vždy patrili, Slovan bez Maroša? Ako sa hovorí „šou musí ísť ďalej“ a urobíme všetko preto aby sa tak stalo a náš klub išiel ďalej, no Maroš Krajči – veľké ďakujeme všetko čo si pre fanúšikov urobil, že si si našiel čas, dokázal počúvať argumenty, pragmaticky vysvetlil aj pohľady klubu či KHL, vďaka za to, že si bol „uveriteľný“, že si bol Slovanista, nie len manažér. Ďakujeme za odhodlanie a všetku tú prácu...

Z Bratislavy sa určite nesťahuješ, tak teraz ako súkromná osoba, ako fanúšik Slovana môžeš bez obáv poctiť svojou návštevou kotol, už sa na teba tešíme! Ber to ako výzvu!

Všetko dobré do života súkromného, ale i profesného! Nech sa Ti darí! Si Slovan a Slovanom ostaneš!

Reklama
Komentáre k článku

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk