Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

921/34%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

577/22%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

306/11%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

317/12%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

291/11%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

267/10%
Celkom hlasovalo: 2679
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Lintnerovi chýba rivalita v lige, chce to vyriešiť návratom Slovana Lintnerovi chýba rivalita v lige, chce to vyriešiť návratom Slovana
Lintnerovi chýba rivalita v lige, chce to vyriešiť návratom Slovana
17 Feb 2017 | komentárov: 0
Pyro_peklo.jpgČlovek uvažuje či Rišo Lintner pri nižšie uvedených vyhláseniach bol pri zmysloch. "Slovan B hrať v Tipsport Lige nemôže, pretože by na to nemal. Prvý tím Slovana by podľa môjho názoru ligu nevyhral", "Tipsport Liga preukázala zvýšenú kvalitu", "Slovan by mal prestať hrať v KHL nezmyselné zápasy proti tímom, ktorých fanúšikovia nepoznajú ani hráčov, ba ani ich názvy klubov. Síce sa v Bratislave odohrá krásne hokejové predstavenie, ale to, čo fanúšik na Slovane stráca, je pocit rivality"
RL: „V KHL pre Slovan predsa neexistuje žiadne derby, nie je tam žiadny odveký rival. To je tak obrovské mínus, že pre mňa je jediné riešenie čo najrýchlejší návrat Slovana do Tipsport Ligy,” blúznil Richard Lintner, ktorý inak v KHL hral.

dukla-megafon.jpg
Autor týchto vyhlásení zabudol, že napríklad Trenčín síce bol rivalom, ale už nie je, kvalita kádra Dukly je doslova smiešna a ich fanklub...zašlé časy sú to...a to boli jediný čo sa nám dokázali postaviť. Samozrejme okrem Martina, ale s nimi sme boli ako s jedinými kamaráti.

Čo k tomu dodať? Rozporovať skutočnosť, že Slovan prevyšuje ligové mužstvá o minimálne triedu je úplne zbytočné, možno sa len stačí opýtať, prečo potom mali taký enormný záujem o hráčov Slovana ligové mužstvá? Veď ten káder je priemerný a ligu by nevyhral..., ale pobili sa o nich všetci, zvláštne...a prečo nemajú Košice plný dom na zvyšujúcu sa kvalitu ligy? Veď asi by to boli oni, alebo Nitra, ktorá by Slovanu vyfúkla titul? Prečo na Slovan príde 4 x viac ľudí ako na 3-4 zápasy ligy?

maskot-tn1.jpg
Liga láka čoraz viac...

Zvýšená kvalita ligy? Netrúfam si hodnotiť, lebo ju vôbec nesledujem, z času na čas nejaký TV šot, ale pohľad na tribúny mi navráva, že asi sa nič moc nezmenilo, keď tam chodí 1.500 až 2.500 fanúšikov. A to sa pokladám za fanúšika hokeja, kde je chyba, že som nevidel v TV a ani naživo jeden jediný zápas? Kde je chyba, že netuším ako vyzerá tabuľka našej ligy? Za to môže Slovan?

bbe.jpg

Fanúšikovia Slovana nepoznajú hráčov súpera...Jasné! Veď kto by poznal hráčov ako Malkin, alebo Nick Bailen (Dinamo Minsk), Ryan Gunderson (Jokerit Helsinki), Igor Grigorenko (CSKA Moskva), Iľja Kovaľčuk (SKA Petrohrad), Steve Moses (Jokerit Helsinki), Alexander Salák (Sibir) - Kirill Koľcov (Salavat Julajev Ufa), Chris Lee (Metallurg Magnitogorsk) - Sergej Mozjakin (Metallurg Magnitogorsk), Danis Zaripov (Metallurg Magnitogorsk) Sergej Kosticyn (Ak Bars Kazaň), Pavel Dacjuk či Jonathan Cheechoo, v minulosti aj Šatan, Chára či Višňovský...no kto o nich kedy počul? Možno by Rišovi do Trenčína mali zaviesť internet, alebo televízny signál.

Apropo, koľko hráčov Vážený Slovanisti poznáte z našej ligy okrem Bartoša a...a...Šechný ešte hrá?

A rivalita?

Áno, tá chýba všetkým Slovan hools a drvivej väčšine ultras, ale chýba "obyčajným" fanúšikom pivo na hlave, bitka od policajtov, alebo agresívna SBS? Chýba niekomu poškriabané auto s BA ŠPZ? Chýba nám poľovačka na našich hráčov - spomeňte útok Nitrana ktorý zrejme už robí niekde drevorubača na Šatana? Čo tak rozbité autobusy hráčov? Komu chýba strach ísť s deckom na hokej na dedinské štadióny kde nie je žiaden kamerový systém, žiadna poriadna SBS služba a služby, komfort ako za socíku?


RL: „Možno aj toto napomôže tomu, aby sme reálne začali uvažovať o tom, aby sa Slovan vrátil tam, kam patrí. Pretože, končiť sezónu vo februári, kedy všade inde ide ešte len do tuhého, je pre mňa nepochopiteľné.”

zv-sba-129.jpg

Kam akože Slovan patrí? Do tých drevených búd - Bystrica, plechových búd Skalica, Nitra, do plavárni - Zvolen, na štadióny z roku Márie Terézie? Hráči majú prísť do rozpadnutých šatní a fanúšikovia na pivom zaliete akože tribúny kde je prach ešte z 1975? Kde toaleta - aj pre ženy je i v zime toi-toi búdka ako v Bystrici? Kde kedy tedy unikne trošku čpavku, alebo sa pokazí rolba? /česť výnimkám - Steel aréna a aréna Poprad sú dobré/

RL: „To je tak premrhaný hokejový potenciál, ktorý je v konečnom dôsledku nefér voči slovenským hokejovým fanúšikom...”

Richard, a čo nás po slovenských fanúšikoch? Snáď manažment Slovana nie je manažmentom Slovenska, alebo slovenskej ligy, my chceme aby sa náš manažment staral o náš klub, o nás a za to ho aj chválime či kritizujeme - ty si šéf ligy a ak máš pocit, že je niečo nefér, tak sú to podmienky v slovenskej lige! Je nefér akú má kvalitu a je nefér, že sme museli odísť! Najprv si urob so svojou ligou poriadky a potom vyplakávaj ako ti chýba Slovan.

RL: „Pretože, aby fanúšik Slovana po tom, čo zažil v zápasoch základnej časti, prišiel o tie najlepšie dva - tri mesiace v roku takýmto spôsobom, je podľa mňa veľmi veľká škoda.”

acab.JPG

Richard, záverom...uvažujem či si nemal ostať pri komentovaní hokejových zápasov, tam si bol tiež vtipný a smiešny, ale dnes ako manažér by si vtipy mohol dať bokom.

Ak by si chodil na Slovan a mal štipku úsudku, pre fanúšikov, dovolím si tvrdiť 99% Slovanistov by stačilo hrať KHL aj 4 mesiace v roku a stále by to bolo sto krát viac, lepšie ako hrať celý rok ligu za ktorú zodpovedáš. A to platíme rádovo viac ako keď sme boli v lige. Dojemná tvoja starostlivosť o naše blaho, ale nechaj si ho, nik Ťa o ňu nežiadal.

bb-dak.jpg

Nikto by nebol šťastnejší ako Slovanisti keby mohli hrať nadupanú slovenskú ligu, sme patrioti, ale realita je taká, že Slovanistu nebaví chodiť sa pozerať 6-8 x za rok na toho istého súpera, nebaví ho sledovať mizerný hokej, nebaví ho chodiť na prázdne tribúny, nebaví ho ma služby na úrovni poľskej ligy.

krali.JPG

Mal si veľké plány čo s ligou urobíš a zjavne si zistil, že reči sa hovoria a chlieb sa je, hold, tvoj koncept sa nedarí napĺňať a tak treba ukázať prstom na "zradcov ligy", Slovan. Nie, nie - sústreď sa na svoju prácu, všetci ťa v nej podporujeme a keď to bude mať zmysel, veľmi rád sa postavím na tribúnu za Slovan aj v slovenskej lige.


Dávid, člen predstavenstva VS - názor nebol komunikovaný na vedení VS, tým pádom nie je názorom vedenia VS

P.S.: Pán Lintner musel vedieť čo svojimi bludmi spôsobí, ibaže by bol naozaj "mimo". Musel tušiť že belasá obec to tak nenechá a zakontruje a vedel, že sa do sporu dostane Slovan a zvyšok, teda rozumej všetci fanúšikovia, ktorí drukujú iným klubom. A musel vedieť, že oživý tú zašlú rivalitu, ktorá mu tak chýba, musel vedieť, že sa na slovenskom Facebooku rozpúta zase krčmová debata proti Slovanu, musel vedieť, že to prekročí hokejovú rivalitu a bude to Bratislava proti zvyku republiky a na úplný záver - síce si pohnevá Slovanistov, ale celý zvyšok republiky mu bude tlieskať.

Aj preto vyzývam všetkých fanúšikov hokeja a iných klubov, hoc som sa vyššie nevyjadroval veľmi v rukavičkách, aby sa zamysleli a toto Rišovi netolerovali. Musí viac makať, tlačte naňho ako ste tlačili proti pánovi Nemečkovi a Riša tlačili na post šéfa SZĽH. Tlačte na vedenia svojich klubov aby Vám zlepšili podmienky, aby tam boli schopný manažéri, ktorý dokážu pritiahnuť sponzorov a peniaze. Nedajte sa oklamať týmto zúfalým počinom.

Ibaže by Rišo fakt nezvážil čo vraví, ale to potom nech naozaj ide radšej komentovať zápasy a stoličku šéfa ligy prenechá kvalitnejším manažérom. Nič v zlom pán Lintner...

Reklama
Komentáre k článku

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk