Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

921/34%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

577/22%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

306/11%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

317/12%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

291/11%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

267/10%
Celkom hlasovalo: 2679
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Dobojované! Dobojované!
Dobojované!
16 Feb 2017 | komentárov: 0
Mraky_2.jpgJe dobojované. Slovan prišiel o play off, o dvoch maximálne oddaných fanúšikov, členov VS, dokonca o jeho predsedu. Možno však s nadhľadom túto sezónu hodnotiť negatívne? Nie. Ako združenie sme prežili veľa zložitých situácií a poradíme si aj s touto, pokiaľ budeme mať podporu Vás či klubu. Pokiaľ ju budeme mať, bude ju mať aj Slovan a hráči. Je dobojované? Ani náhodou, v lete sme na tribúne zase! Nás sa NIKDY nezbavíte!
Nemusíme opakovať to čo bolo povedané do médií, ako sa vyjadrili odborníci, hráči, tréneri...komentátori. Ťažká sezóna..., ale tie dokážu motivovať najviac a tak tomu bolo aj počas sezóny 2016/2017.

dakovacka.jpg

Ľudia neprestali chodiť na hokej, mali sme tam historický útlm, ktorý nás však hecol a aj v tejto sezóne sme prežili niektoré výnimočné situácie, boli skvelé zápasy, skvelé fandenia...

belase-sale.jpg

Trochu sme ustúpili čo do počtu výjazdov a aj pri choreách máme čo zlepšovať, avšak po výmene vedenia sa fanklub stabilizoval a nadýchol pre nové obdobie a méty...ale musíme sa nadýchnuť opäť a dať sa dokopy, prehodnotiť čo bolo a hlavne čo bude. Každý z nás, každý z Vás má mieru zodpovednosti. Každý z Vás istou mierou môže za to ako budú vyzerať vzťahy v kotle, na tribúnach, koľko bude choreografií a podobne. Preto si to už dámy a páni zrovnajme v hlavách, nakoľko bude nutné zamyslieť sa nad tým, kto nás bude "ťahať" vpred. Aby odkaz všetkých bývalých členov, Slovanistov neostal v prachu, ale aby sme ho hrdo aj v mene Miša a ostatných, budovali pre budúcnosť nášho klubu. Klubu, ktorý je viac než klub, klubu aký nemá široko ďaleko páru...nášho klubu...

ĎAKUJEME VÁM!

brno-v_tkovice-058-52.jpg

Andrej Šťastný, útočník Slovana: "V závere sme dostali zbytočné góly, ale to už sme zápas dophrávali a bolo to také voľnejšie. Aspoň diváci videli veľa gólov. Atmosféra na štadióne bola super, ďakujem ľuďom, že sa prišli s nami v takom hojnom počte rozlúčiť, aj keď bolo jasné, že play off nám ušlo."

Lukáš Kozák, exhráč Slovana a teraz Záhrebu: "Pre Kanaďanov a Američanov je to veľký zážitok. Ale idú si schuti zahrať. V Bratislave sa im páči. Berú to s nadhľadom. Bol to pekný zápas.“

pyro-boule.jpg

Miloš Říha (tréner Slovana): "Plná hala v poslednom zápase hovorí za všetko. Síce sme nepostúpili do play-off, no ďakujem fanúšikom aj mužstvu za celý ročník. Som rád, že sme posledný duel zvládli, pretože nebol ľahký. Medveščak ukázal svoju silu a profesionalitu. Dnes sme hrali výborne, no mali sme hluché momenty. V závere to bola trochu šou pre fanúšikov."

ultras-slovan.jpg

Michal Sersen (obranca Slovana): "Chceli sme síce ukončiť sezónu postupom do play-off, ale nepodarilo sa nám to. Sme však vďační našim skvelým fanúšikom, pretože to, čo zažívame my, niektorí hráči nemajú počas celej kariéry."

Jonathan Cheechoo (útočník Slovana): "Sezóna v Slovane bola pekná, len škoda, že sme nepostúpili do play-off. Teraz ma čaká oddych a uvidíme, čo na to povie moje telo. Je však možné, že som dnes odohral posledný zápas v profesionálnej kariére."

vlajky-v-brne.jpg

Reklama
Komentáre k článku

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk