Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

921/34%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

577/22%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

306/11%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

317/12%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

291/11%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

267/10%
Celkom hlasovalo: 2679
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME! Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!
6 Jan 2017 | komentárov: 2
belase_peklo.jpgMiro Šatan urobil pre Slovan veľmi veľa, málo kto si uvedomuje, že za Slovan nadstavil zdravie, svoje meno, reputáciu napríklad v slovenskej lige kde ho dokonca hráč Košíc napadol a snažil sa biť, nezabúdajme na zákerný atak Zdena Cháru v Prahe. Miro Šatana si toto všetko mohol "odpustiť", neurobil to a postavil sa do belasých šíkov! Ďakujeme!
Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy SLOVAN BRATISLAVA si bývalého útočníka uctil vyvesením vlajky pod strop Zimného štadióna Ondreja Nepelu pred štvrtkovým zápasom s vymysleným klubom z Číny.

Miro Šatan je naozaj človek aký sa hľadá ťažko, nemal vnútorný pocit urobiť rozlúčkový zápas a odísť so slávou ako napríklad Višňa - nie že by to bolo niečo zlé, naopak, pre fanúšikov a pre hokej rozlúčkové zápasy majú zmysel. Je záujem médií a podobne, ale to je iná téma.

Miro Šatan proste mohol ešte hrať, ale zdravie bez váhania povýšil nad hokej, rodinu povýšil nad médiá a osobné PR.

Bude však škoda ak by Miro ostal mimo slovenského hokeja.

sektorovka.jpg

"Už som si nemyslel, že sa ešte niekedy objavím na tomto ľade. Je pre mňa cťou, že sa zástupcovia klubu rozhodli zaradiť ma medzi legendy Slovana. V prvom rade ďakujem rodičom, vždy ma podporovali. Vďaka patrí aj trénerom za vášeň, ktorú som k hokeju cítil. Moje ďakujem patrí aj spoluhráčom a kamarátom, s ktorými som v profesionálnom hokeji strávil dvadsať rokov. Boli to krásne roky. V neposlednom rade je to moja manželka, ktorá sa o mňa a môj čas musela deliť s hokejom. Posledné ďakujem patrí aj fanúšikom, pretože pre nich sa hokej hrá. Slovan je klub s bohatou minulosťou a verím, že aj s bohatou budúcnosťou. Bol by som rád, aby si všetci pamätali, že každý duel v každom klube som odohral naplno. V živote je mnoho pádov, no vždy je potrebné vstať a kráčať. Iba víťaz sa nevzdáva a ide ďalej,“ povedal počas ceremoniálu Miroslav Šatan.

13.jpg

Dnes štyridsaťdvaročný Šatan získal so Slovanom dva majstrovské tituly (2005, 2012). V klube pôsobil počas niekoľkých sezón, belasý dres si obliekal aj počas dvoch ročníkov v Kontinentálnej hokejovej lige.

Celkovo nastúpil za Slovan v 163 stretnutiach, v ktorých strelil 91 gólov a pridal 72 asistencií. Šatan je držiteľ kompletnej medailovej zbierky z majstrovstiev sveta, má zlato z Göteborgu 2002, striebro z Petrohradu 2000 a Helsínk 2012 a bronz z Helsínk 2003.

Pod stropom Zimného štadióna Ondreja Nepelu visia aj podobizne Jána Staršieho, Jozefa Golonku, Václava Nedomanského, Vladimíra Dzurillu, Milana Kuželu, Mariána Šťastného, Dáriusa Rusnáka, Dušana Pašeka, Zdena Cígera a Ladislava Horského. V minulosti bol v klubovej dvorane aj Peter Šťastný, ale požiadal o vyradenie.

Miro ĎAKUKEME v mene fanklubu Verní Slovanu, fanúšikov Slovana, ale myslíme, že aj Slovenska!

Reklama
Komentáre k článku
paces | 6 Jan 2017 - 18:02
To, že mal Miro krasny vecer je fajn ale na co boli dobre tie pokriky na Marcinka? oangry potrebujeme sa takto prejavovať?
paces | 6 Jan 2017 - 18:04
odhliadnuc od premotivovaneho dilinka co provokoval

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk