Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

921/34%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

577/22%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

306/11%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

317/12%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

291/11%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

267/10%
Celkom hlasovalo: 2679
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Výjazd/výLET do Moskvy! Výjazd/výLET do Moskvy!
Výjazd/výLET do Moskvy!
10 Feb 2016 | komentárov: 0
POZOR-DOLEZITE.gifViacerí máte záujem letieť do Moskvy, nakoľko však jedno ucelené lietadlo nedáme, ponúkame Vám informácie ako sa zabezpečiť, lístky sa budeme snažiť vybaviť do jedného sektora aby sme/ste boli spolu. Vybaviť si musíte však víza a zabezpečiť isteže aj hotel, spať v metre asi nebude terno. Takže v článku viac, zápasy sa hrajú 21.2. v nedeľu a 23.2. v utorok.
Hneď úvodom by bolo super aby sa nás tam nazbieralo čím viac, je to šanca a na CSKA si chlapci trúfajú. Okrem hokeja sa samozrejme núka aj pobyt v Moskve, ktorá sa dá považovať za druhé najkrajšie mesto Ruska po Petrohrade. Dať si treba však pozor na zápchy i keď metro funguje docela fajn.

fans.jpg

Ak sa nechcete obťažovať vybavovaním, vyskúšajte možnosť agentúry, ktorá Vám veci výrazne uľahčí:

http://www.event-tourism.sk/

Každopádne lístky sa snažíme vybaviť my, čiže ak budeme mať info z klubu - dáme Vám výzvu, Vy prídete, stretneme sa, uhradíte lístok, lístky a následne počet pôjde na HC Slovan a obratom do Ruska. Lístky vybavíme pre tých čo pôjdu cez agentúru, alebo svojou cestou, ak teda idete svojou linkou a pridáte sa v Moskve:

Info z ruskej ambasády:

http://slovakia.mid.ru/web/svk/viza

PODMIENKY UDELENIA VÍZ DO RUSKEJ FEDERÁCIE

II. ŠPORTOVÉ, KULTÚRNE, VEDECKOTECHNICKÉ ÚČELY:

1. Pozvanie ruskej strany (originál alebo kópia) na hlavičkovom papieri s pečiatkou a podpisom vedúceho pozývajúcej organizácie, sídlom a IČO (ИНН), uvedením osobných údajov pozývanej osoby (občianstvo, priezvisko, meno, dátum narodenia, pohlavie, číslo pasu), účelu cesty, času a počtu vstupov alebo originál vydaného Federálnou migračnou službou Ruska

2. Elektronicky vyplnenený na stránke http://www.slovakia-vhs.com.a osobne podpísaný dotazník s nalepeným foto (3,5 cm x 4,5 cm).

3. Pas s 2 voľnými vízovými stranami, platný 6 mesiacоv po vypršaní platnosti víza.

4. Kópia zdravotného komerčného poistenia na celú dobu pobytu v RF, pri multivízach – na dobu prvého vstupu do RF, s minimalným plnením 30 000 eur.

Pri žiadosti o dlhodobé multivízum sa vyžaduje:
- pre žiadateľov, ktorí nemajú použité ruské vízum za uplynulých 12 mesiacov, originál pozvania, vydaného Federálnou migračnou službou Ruska,
- pre žiadateľov, ktorí majú použité ruské vízum za uplynulý rok – priame pozvanie ruského partnera na jeho hlavičkovom papieri a kópia stránky pasu s použitým vízom.

K odstavcom I. a II.: Bez ohľadu na dlžku víza celkový pobyt žiadateľa na území Ruskej federácie nesmie prekročiť 90 dní za jeden polrok.

III. TURISTICKÉ CESTY (jedno alebo dvojvstupové vízum na dobu do 30 dní)

1.Kópia Potvrdenia o prijatí zahraničného turistu (na úradnom fomulári s okrúhlou pečiatkou a referenčným číslom), ktoré vydá ruská CK alebo hotel.

2. Elektronicky vyplnenený na stránke http://www.slovakia-vhs.com.a osobne podpísaný dotazník s nalepeným foto (3,5 cm x 4,5 cm).

3. Pas s 2 voľnými vízovými stranami, platný 6 mesiacоv po vypršaní platnosti víza.

4. Kópia zdravotného komerčného poistenia na celú dobu pobytu v RF s minimalným plnením 30 000 eur.

afganistan.jpg

Zopár ďalších info:

1. moznost: odlet z BA v sobotu 20.2. 14:15 navrat v pondelok 13:05 stihli by sme 1. zapas serie, ktory sa hra v nedelu a chcelo by to hotel na dve noci. Bol by aj cas kuknut Moskvu v sobotu vecer a v nedelu pred zapasom. Cena letenky 125 EUR. Letecka spolocnost Pobeda

2. moznost:odlet rovnako 20.6. z BA 14:15 a navrat v stredu 24.2. 13:05 stihli by sme 1. aj 2. zapas (nedela a utorok) potrebvali by sme hotel na 4 noci, viac casu v Moskve. Cena letenky 126 EUR. Letecka spolocnost je tiez Pobeda.

Hotel: namatkovo som kukol Crowne Plaza(pat hviezdiciek), cena pre troch ludi na 2 noci spolu aj ked v jednej izbe 163 EUR za vsetkych dokopy. Aj ked bez ranajok...s ranajkami nejakych 230 EUR. Ak by sme to dali na dve izby ci uz 2 a 1 alebo 2 a 2(ak by este isiel niekto stvrty do partie) tak cena je spolu za vsetkych 244 EUR.

Lokalita je to niekde pri rieke v meste ale netusim jak blizko ci daleko od stadinoa a centra...

Alternativne sa da najst aj 3hviezdovy hotel za 79eur pre troch na dve noci uz aj s Ranajkami, je to ale niekde pri letisku.

Čiže suma sumárum:

1. čo najrýchlejšie bežte na ambasádu a vybavte si víza

2. kúpte si cez nás lístky na hokej

3. kúpte si letenku

4. vybavte si hotel

5. kontakty na Vás budeme mať - vieme Vás dať aj ako skupinu dokopy, môžete si hotel objednať spolu, aby ste/sme neboli roztrúsení po meste

Na čo sme zabudli? Šále, vlajky, zástavy...A vodku si tam nenoste, bolo by to ako drevo do lesa nosiť a ruská vodka je povestná wink Takže pozor, nezabudnite odletieť po dvoch víťazstvách aj domov k Dunaju...

belase-nebo.jpg

O lístkoch Vás budeme informovať, keď budeme mať vyjadrenie klubu a budeme vedieť termíny a postup. Info bude tu na stránke a následne na FB.

Reklama
Komentáre k článku

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk