Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

906/35%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

570/22%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

298/11%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

309/12%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

284/11%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

259/10%
Celkom hlasovalo: 2626
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Čo sa to včera stalo, nestalo...ako sme obstáli proti Záhrebu? Čo sa to včera stalo, nestalo...ako sme obstáli proti Záhrebu?
Čo sa to včera stalo, nestalo...ako sme obstáli proti Záhrebu?
21 Jan 2016 | komentárov: 0
0-vernislovanu.pngVeľmi zvláštny zápas, play off zápas a akoby to na ľade vyzeralo rovnako ako na tribúne. Hokejisti mali časti kedy ich Záhreb točil a všetci ako obarený sledovali trápiaci sa a bojujúci Slovan. Tribúny v niektorých momentoch akoby zamrzli - niečo čo sme tu ešte nemali, doslova sa nefandilo. Takto prekvapený som na Slovane už roky nebol...No napokon úplne zamrzli navijači Medveďov.
sekt-on-tour.jpg

Ale poďme pekne postupne, začnem hokejom, ktorý bol opatrný, hráči oboch tímov vedeli, že chyby môžu rozhodnúť. Atraktívny hokej to iste nebol, ale ani nemusel, v stredu sa účel posvätil a šlo hlavne o body a pohodu pred rozhodujúcou časťou sezóny v ktorej si zrejme prídu na svoje všetky bratislavské bary, podniky, ktoré budú vysielať zápasy našich borcov.

medzi-belasymi.jpg

Hráčom Záhrebu treba vzdať obdiv, korčuľovali a boli jemne lepší, od úvodu a zaujímavé bolo, že po góle na inkasujúce mužstvo akoby padla „deka“ a naopak, tešiaci sa tím sa nakopol...do istej mieri ide iste o psychiku, ale takíto profíci by sa mali s takýmito situáciami vysporiadať rýchlejšie, najviac to bolo vidieť za stavu 1:2 pre hostí..., nakoľko od vsietenia gólu a vyrovnania zápasu z našej strany sa spustil hotový uragán na súpera z Chorvátska.

visna.jpg

A som pri divákoch, absolútne absolutórium si podľa mojej mienky za stredu zaslúžia bočné tribúny, najmä B5, A6, A7, B2... kotol niečo začal a už to šlo, kotol nič nezačal, šlo to i „samé“, presne niekam tam som si predstavoval, že fandenie dospeje, aby bol kotlom celý štadión a fanklub bude tým „dirigentom“ a len určí tón. Iste, možno teraz trochu preháňam a aby bol celý štadión kotlom, tak to musí byť špeciálna emócia, súhra okolností a podobne, no včera to malo skvelé pasáže, ale aj pasáže nad ktorými som hlavou krútil...

A vrátim sa k vyrovnaniu na 2:2, lebo pred ním, hlavne časti druhej tretiny bol kotol doslova paralizovaný, pri tom sa už temer všetci vrátili z „fajčiarky“, ale proste všetci ticho, azda 15-17 ľudí fandilo...a to som si myslel, že by sme naozaj mohli dať najlepšiu atmosféru roka, no nedali sme a paradoxne sme za to mohli najviac my v kotle.

Netvrdím, že sa nefandilo fantasticky, ale akoby sme fandili až keď sme dali gól, to nebolo to pravé „slovanistické“ a tu sa aj ja priznám, že pri presilovke Záhrebu v trvaní 5 minút som dlhšie hľadal motiváciu ústa otvoriť...

fans.jpg

Koniec dobrý – všetko dobré, ale verím, že na Rigu to zmeníme, lebo aj vlajky, opäť nad hlavami síce vždy nejaká bola, ale v počte 2 až 3, maximálne ich človek napočítal 6-8, to je trapas Vážení...

Celkovo však vďaka všetkým, tým čo povzbudzovali, tým čo pripravili sektorovky, vlajky, po zápase zmotali zástavy, vlajky a uložili ich hore.

Nezabúdajme na bubeníkov, ktorí zápas čo zápas odovzdávajú dobrý výkon a dá sa na nich na 95% spoľahnúť, lídri kotla mali problémy s hlasom, ale napokon to šlo, i keď mladý líder kotla musí možno viac komunikovať s kotlom, na druhej strane kotol by mal reflektovať a spolupracovať konštruktívne, veď ide v prvom rade o atmosféru, ktorá pomáha hráčom Slovana, ktorí potom s väčšou pravdepodobnosťou zvíťazia a na konci reťaze sme zase aj my, ktorí sa z víťazstva potešíme, tešíme a človek má hneď krásny večer a príjemný nasledujúci deň...a o to ide, urobiť si radosť a ukázať dôveru a vernosť svojmu klubu, podržať svojho kolegu na tribúne, podržať svoj klub.
Skúsme to s Rigou ešte raz a ešte lepšie, máme na to!

Dávid, podpredseda VS

belase-nebo.jpg

Reklama
Komentáre k článku

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk