Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

758/35%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

486/23%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

239/11%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

227/11%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

221/10%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

219/10%
Celkom hlasovalo: 2150
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Bitka o 6 bodov, bitka o Bratislavu, bitka o play off! Bitka o 6 bodov, bitka o Bratislavu, bitka o play off!
Bitka o 6 bodov, bitka o Bratislavu, bitka o play off!
19 Jan 2016 | komentárov: 1
Pyro_peklo.jpg Všetky tieto prirovnania sú absolútne adekvátne. 6 bodov je jasných, hokejky skrížime s mužstvom, ktoré nás ako prvé môže vytlačiť z postupového miesta. Bitka o Bratislavu bude bitkou aj o Tehelné pole a naše postavenie najlepších fanúšikov ligy, cez 180 "navijačov" Záhrebu sa totiž dovalí do nášho mesta na Dunaji a MY vieme čo to bude znamenať. Bude to azda "fanúšikovské finále KHL" na tribúne, Medveďom ide o všetko a ak by u nás nevyhrali, mali by to ťažké...a opäť sme pri play off...zápas v stredu o 19:30 bude jeden z najdôležitejších a možno určí našu budúcnosť, rozhodne či budeme hrať medzi elitou, alebo bude kliať ešte dva týždne z deviateho či desiateho miesta.
11885168_10206323604946752_6284219644073094454_n.jpg

Osviežením blížiaceho sa "finále tribún" a posledných súbojov základnej časti je aj skutočnosť, že náš/Váš fanklub, združenie fanúšikov sa úspešne dožilo desiateho roka svojej existencie. 10 rokov stojíme aktívne za hokejovým Slovanom a veríme, že minimálne ďalších desať stáť aj budeme. O združení a ceste až k týmto métam sa vrátime po zápase s Medveščakom.

fans-sba.jpg

Teraz však potrebujeme Vašu podporu, podporu bez otázok, pripomienok a hodnotení toho či onoho. Ide do tuhého, na reči bude čas aj po sezóne, v stredu sa však musíme spojiť ako jeden muž, alebo ak chcete a aby sa dámy neurazili, musíme sa spojiť ako jeden fanúšik, jeden Slovanista a nechať na zápase všetko, úplne všetko, hoc aj pri stave 0:5, naša podpore musí a BUDE určujúca aj na ďalšie zápasy, Záhreb vyhrať musí, my máme šancu aj po prehre a tomu podriaďme všetko.

belase-sale.jpg

Zabudnime na spory, šarvátky...tie si vyriešime neskôr - v stredu dámy a páni bude v kotle jeden fanúšik - jeden Slovanista, ktorý si ruky, hrdlo zoderie aby ubránil Tehelné pole pred nájazdom našich balkánskych priateľov..., priateľov? Áno, ale len do úvodného buly a následne až po konci zápasu. Pred zápasom všetky vlajky nad hlavy, počas zápasu všetky vlajky nad hlavy, pripravené budú sektorovky, chorále nemôžu ustáť ani na sekundu!

belase-peklo.jpg

V stredu to bude náš predposledný zápas na domácom ľade, príde cez 180 balkánskych navijačov, hráme o 6 bodov a play off - bolo by to len naše druhé, hráme o česť a našu dobré povesť. Fandíme za SLOVAN a za BRATISLAVU! Čo viac si môžeme priať? Ok, finále snáď, heh

2229250_hokej-khl-slovan.jpg

Týmto vyzývame staré gardy, fotrov, lotrov, Ultras Slovan, poďte na hokej, poďte na Slovan, príďte aj Vy čo sú pre Vás lístky možno drahšie, ale odfandili ste celé roky, desaťročia na mieste, ktoré je pre každého futbalové či hokejového fanúšika doslova posvätné. UROBME TAM SPOLU PEKLO, ktoré veríme prenesieme aj do rokov kedy hneď vedľa pýchy Slovenska, nášho hokejového štadióna bude stáť pýcha toho toho Slovenska futbalového.

ultras-slovan.jpg

Ukážme Balkáncom, že aj srdce Európy vie pekne zbĺknuť! Všetci do srdce tribún - do kotla a na Záhreb!

arena_res.jpg

P.S.: Aj Vy čo budete na sedení a chcete sa..., čo chcete...pridáte sa! Poďte zajtra a natlačte sa do kotla, spolu to ufandíme k trom bodom! Urobíme najlepšiu atmosféru aká na Slovane kedy bola?

Reklama
Komentáre k článku
patrik444 | 21 Jan 2016 - 13:28
ešte je tam dinamo minsk !

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk