Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Výjazd do Záhrebu
 
 
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

606/41%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

355/24%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

147/10%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

128/9%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

128/9%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

129/9%
Celkom hlasovalo: 1493
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Corrida de Toros - ale "býk" nemal šancu! Corrida de Toros - ale "býk" nemal šancu!
Corrida de Toros - ale "býk" nemal šancu!
17 Oct 2015 | komentárov: 0
Pyro_peklo.jpg Naši sa pohrávali so súperom ako toreádor s býkom, pustili ho iba tam kam chceli, a hoc súper útočil, obrana Slovana dnes na plus 1! A útok? Len dúfajme, že tento uragán nebolo vystrieľanie si nábojov na dve sezóny wink. Ale vážne, dnes tá smršť nemala chybu, na ľade, ani na tribúne. Kotol plný? Iste, pomohli aj hráči a fanúšikovia talianskeho Bolzana, ale aj tak, dnes ste ukázali vieru a kvalitu, všetci, hráči i tribúny. Pre tento zápas sa oplatilo "preplakať" niekoľko minulých! Vidíme sa a počujeme hlavne...v pondelok!
Slovan Bratislava - Jugra Chanty-Mansijsk 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)

Góly: 6. Lušňák, 8. Tičar (Jeglič, Sersen), 17. Jeglič (Švarný, Šťastný), 34. Lušňák (Viedenský, Mihálik), 34. Nedorost (Kašpar, Luža), 37. Skalický (Lušňák). Rozhodovali: Vasiljev, Olenin - Michel, Strelcov, vylúčení 6:2, presilovky 0:0, oslabenia 0:0, 8440 divákov.

pyro-boule.jpg

Dnešný zápas bol akoby nádych potápajúceho, toľko kyslíku v pľúcach belasých spôsobil miernu hystériu a dlhé debaty po zápase, všetci spokojní...cudzí sa prihovoril...autá, od Favotiky po BMW odchádzali na zadku s nalepeným znakom nášho klubu, deti sa naháňali a šantili pred štadiónom, dedovia spomínali na roky 70, niektorí si dávali víťazné drinky...túto atmosféru chceme zažiť zase!

Čím skôr = tým lepšie.

pyro-nr.jpg

Zaujímavé na tomto zápase bolo, že zabrala "nová" krv i zatracovaná...extraligová...Paťo Lušňák a všetci mladí Slovanisti dnes ukázali nádej, budúcnosť.

Mislav Rosandič - tento mladučký chorvát sa dostal do Slovana a do KHL? Uff...Náš výber začína smerovať k tomu Zdenovmu, my síce nemáme bojkot..., ale asi treba meniť staré kádre. Dnes aj chalani podceňovaní dosiahli pre Tehelné pole a jeho fanúšikov tú vzpruhu, nádej a vôľu ďalej stáť na tribúnach vo farbách belasých! Koľko 8.500? Málo, v sedlákove dnes bolo na Spartak verzus DAC 10.000! To čo má byť? Nejaká trnava nás dá dolu? V pondelok všetci v jednom šíku!

hlasy:

Pavel Ježovskich (tréner Jugry): "Výsledok hovorí sám za seba. Nehrali sme tak, ako sme si predstavovali. Nezvládli sme to."

Miloš Říha, tréner Slovana: "Zápas sa pre nás vyvíjal od začiatku veľmi dobre. Plnili sme si taktické povinnosti, hrali sme agresívne, tlačili sme sa pred bránku a z toho sme vyťažili tie góly. To bol plán a hráči ho dnes do bodky splnili. Nie len štvrtá lajna, ale všetky päťky dnes dreli a urobili kus práce."

Patrik Lušňák, útočník a strelec dvoch gólov Slovana: "Keď máte viac času na ľade, cítite sa dobre, či už ja, alebo ostatní chalani zo štvrtej päťky. Hráme spolu už dlhšiu dobu, v podstate od začiatku sezóny, takže si dobre rozumieme. Dnes sme hrali koncentrovane a zodpovedne v obrane."

Pavol Skalický, útočník a strelec jedného gólu Slovana: "V každom zápase sa snažíme hrať čo najlepšie a dnes nám to tam aj padalo. Naša lajna dnes predviedla kvalitný výkon a dali sme aj góly."

Mislav Rosandič, obranca a debutant v drese Slovana: "Som rád, že to takto vyšlo, prvý zápas a vyhrali sme 6:0. O tom, že idem do Slovana som sa dozvedel včera pred zápasom, keď sme išli s Bystricou do Piešťan, zazvonil mi telefón a povedali mi, že mám po zápase prísť sem. Zatiaľ neviem, či tu ostávam, uvidíme, čo mi povie tréner po tréningu. Nejakí chlapci sú zranení a keď sa dajú dokopy, asi sa vrátim do Bystrice."

Krásny moment nastal na zimáku i pri vzdaní vďaky nášmu legendárnemu hokejistovi, Jánovi Staršiemu...bolo to prekvapujúce...väčšinou sa mlaď v kotle pýta, kto to je, to je ten, či ten..., dnes nie, celý štadión stál na nohách a kričal jeho meno...PÁN Starší akoby nechcel veriť, až po možno pol minúte vstal a poďakoval nám za to, že ho nosíme v srdci ako súčasť nášho klubu, nášho SLOVANA!

Pán Starší! ĎAKUJEME!

malovanie.jpg
Apropo, nemali by sme chlapcom urobiť zase nejaké to choreo?

Vďaka od našich nádherných bufetárok až po...ďakujeme Ti SLOVAN. Prídeme aj nabudúce, ale neserťte nás pridlho wink

Reklama
Komentáre k článku

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk