Najnovšie na fóre
12:15|Peto
sezona 2017/2018

18:55|Georg
sezona 2017/2018

23:53|Georg
KHL Sez

Najnovší album
Výjazd do Záhrebu
 
 
Najnovšie video
 
Anketa
Veris, ze majitelia a manazment udrzi KHL na SLOVAN-e?
Neverim, ale KHL v meste chcem!

606/41%
Verim im, dokazali to po minule roky, dokazu to aj teraz.

355/24%
Chcem verit, mozno sponzorom pomoze novy zakon o sporte, lebo inak neviem...

147/10%
Je mi to jedno, za Slovanom budem stat do smrti!

128/9%
Nescem kachael, Dukla je srco moje.

128/9%
Skusme hrat EBEL, zlata stredna cesta...

129/9%
Celkom hlasovalo: 1493
Najnovšie komentáre
19:24|AJ_ja
Deň SLOVANA!

19:20|AJ_ja
AUTOBUSOVÝ VÝJAZD DO ZÁHREBU!!!

18:04|paces
Večer Mira Šatana! ĎAKUJEME!

15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Výjazd Moskva+Petrohrad Výjazd Moskva+Petrohrad
Výjazd Moskva+Petrohrad
3 Oct 2015 | komentárov: 0
POZOR-DOLEZITE.gif Kamaráti ako sme sľubovali máme pre vás možnosť vycestovať o čosi ďalej ako sme boli doteraz a teda do samotného srdca Ruska. Vybaviť všetky náležitosti a zosúladiť rôzne okolnosti okolo toho bolo naozaj náročné a zabrali viac času ako sme si sami mysleli no konečne tu máme definitívnu podobu s cenami a a jednotlivými bodmi ktoré obsahujú.
CHARTEROVÝ LET Z BRATISLAVY s leteckou spoločnosťou TRAVEL SERVICE výhradne pre našu skupinu

lietadlo : B 737-700 pre 148 cestujúcichDna 11.1. odlet cca o 05:00 hod. ráno z BTS (Bratislavy), dňa 14.1. nočný let zo ST. Petersburgu o cca 23.00 hod.

Cena na osobu s ubytovaním v 2-lôžkovej izbe/osoba:
Pre členov fanklubu 917,- EUR
Pre ostatných 997,- EUR

Uvedená cena zahŕňa: letenku z Bratislavy vrátane letiskových poplatkov (presná výška letiskových poplatkov je však známa až v deň vystavenia leteniek), 1 x ubytovanie v Moskve s raňajkami v 3* hoteli, 2 x ubytovanie v Petrohrade v 3* hoteli s raňajkami, jednorázový registračný poplatok, ktorý sa hradí v hoteli v Petrohrade, presun pravdepodobne vlakom z Moskvy do Petrohradu (cesta vlakom cca 4 hodiny) - prípadne vnútroštátnym letom, povinne cestovne poistenie - nutné kvôli vybaveniu víz, vízový poplatok + poplatok za zabezpečenie víz, miestny transfer z letiska do hotela vrátane autobusovej prehliadky Moskvy - celkovo bus na 6 hodín, miestny transfer autobusom z hotela na štadión (na hokejový zápas v Moskve), miestny transfer v Petrohrade 2 x a síce prvý deň bus na 4 hodiny a druhý deň (v deň odletu bus na 6 hodín vrátane transferu na letisko), počas celej doby jedného slovensky hovoriaceho sprievodcu už s odchodom z BA zadarmo.

Uvedená cena nezahŕňa: vstupy do muzeí a podobne, obedy, večere, nápoje, príplatok za ubytovanie v 1-lôžkovej izbe, transfer na vlakovú stanicu, ked sa pôjde z Moskvy do Petrohradu a iné.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA:
- Znění palivové doložky - TRAVEL SERVICE: V případě, že cena leteckého paliva (JET A-1) stanovená jako měsíční průměrná cena za obchodní dny určená Platts “Barges FOB Rotterdam High”, uveřejněná v “Platts Marketscan” dostupném na www.platts.com překročí referenční cenu, přičemž referenční platts je stanoven na USD 650/MT, je Dopravce oprávněn účtovat ke každému Letu palivový příplatek !

- PRE VYBAVENIE VÍZ JE NUTNÉ, ABY BOLA PLATNOSŤ PASU MINIMÁLNE EŠTE 6 MESIACOV PO NÁVRATE Z RUSKA ! CIŽE, ABY MAL PAS PLATNOSŤ V TOMTO PRÍPADE s rezervou MINIMÁLNE do 30.07.2016! A PAS MUSÍ MAŤ VOĽNÚ JEDNU DVOJSTRANU, ciže čisté dve strany!

- VYPLNENÝ A PODPÍSANÝ ELEKTRONICKÝ DOTAZNÍK S PASOM a FOTOGRAFIAMI BUDE NUTNÉ ODOVZDAŤ najneskôr do 01.12.2015, za cca 15 dní bude možné pasy vrátiť už s vybavenými vízami ! (Podrobné inštrukcie k vyplneniu dotazníka budú zaslané až po záväznom prihlásení sa).

- SERVISNÉ POPLATKY (týkajúce sa leteniek) - ich presná výška je známa až v deň vystavenia leteniek, ciže prosím, je nutné počítať s prípadnou malou zmenou.

- LETECKÁ SPOLOČNOSŤ SI VYHRADZUJE PRÁVO NA ZMENU LETOVÝCH ČASOV

- ZA NORMÁLNYCH OKOLNOSTÍ SI NIEJE MOŽNÉ LIETADLO REZERVOVAŤ. NO PODARILO SA NÁM VYBAVIŤ VÝNIMKU NO PODĽA POŽIADAVOK A VYŤAŽENOSTI LETECKEJ SPOLOČNOSTI JE NUTNÉ NAJNESKOR DO 12.10.2015 UHRADIŤ 550,- EUR ZÁLOHU/OSOBA. ZÁLOHA JE NEVRATNÁ, POKIAĽ SA ZÁJAZD BUDE REALIZOVAŤ !

- DOPLATOK DO PLNEJ VÝŠKY ZÁJAZDU JE NUTNÉ ZREALIZOVAŤ DO 30.11.2015, nakoľko sa budú následne zabezpečovať víza !
V prípade, že sa zájazd nebude realizovať, záloha bude vrátená v plnej výške.

Pre prihlásenie sa na letecký výjazd stačí napísať mail so svojim menom a priezviskom, telefónnym číslom kde vás budeme môcť zastihnúť, počtom osôb ktoré chcete prihlásiť a informáciou o tom či sú osoby držiteľmi fanklubáckeho preukazu alebo nie na emailovú adresu tour@vernislovanu.sk a následne vás budeme kontaktovať o ďaľšom postupe.

Reklama
Komentáre k článku

Len registrovaní uživatelia môžu prispievať do diskusie.
» Registrácia

Login: 
angry crying laughing sad smile tongue wassat wink 

úvod |  fanklub |  foto |  fórum |  kniha návštev |  kontakt |  mapa stránky |  hore
News powered by Cute News. Webdesign (c) 2008 Xion, s.r.o. Webhosting Atlantis
Akékoľvek menenie, rozmnožovanie, verejné prezentovanie, vykonávanie, rozširovanie alebo iné používanie materiálov zo stránok www.vernislovanu.sk na verejné alebo komerčné účely bez predchádzajúceho súhlasu autorov článkov, fotografií, videoklipov, alebo iných materiálov je zakázané!
Reklama
Fanshop
Reklama
Mediálny partner
Partneri
Slovanstore - Oficiálny fanshop Verní Slovanu
 
 
Dve percentá z dane na Pravda.sk