Lístky do kotla na playoff!!!

Bojujeme ďalej. Slovan opäť vyhral! Bojujeme ďalej. Slovan opäť vyhral!
Bojujeme ďalej. Slovan opäť vyhral!
13 Sep 2015 | komentárov: 0
Pyro_peklo.jpg Neuveriteľný Slovan. Slovanu sa v Podoľsku darilo, vyhral 5:2, belasí si asi ozaj chystajú všetkú radosť na "vonku". Škoda, že cestujeme iba individuálne do Chorvátska, no čo už...Ako sa vraví, neplánovaná akcia býva najlepšia, a MY to tam dáme!
Viťaz Moskovská oblasť - HC Slovan Bratislava 2:5
Góly: 50. Makejev (Eronen, Saprykin), 56. Makejev (Afinogenov, Eronen) - 9. Novák (Barker), 25. Bartovič (Surový), 29. Šťastný (Jeglič, Tičar), 39. Tičar (Nagy, Barker), 60. Bartovič

Miloš Říha (tréner Slovana): "Naše mužstvo ukázalo počas štyridsiatich minút veľmi dobrú tímovú prácu, splnili sme všetko, čo sme si povedali pred zápasom. Vypracovali sme si veľa šancí a štyrikrát sme skórovali. Súperove príležitosti pokryl brankár Michael Garnett. V tretej tretine sme po inkasovanom góle znervózneli, duel sme však dotiahli do víťazného konca, za čo som rád. Musím pochváliť celý kolektív." zdroj: hcslovan.sk

Hokejisti Slovana Bratislava dosiahli štvrté víťazstvo v novej sezóne KHL. V sobotňajšom zápase na ľade Viťaza Moskovská oblasť triumfovali 5:2, keď o výsledku rozhodli v druhej tretine, ktorú po góloch Bartoviča, Šťastného a Tičara vyhrali 3:0.

Trojzápasový trip po klziskách súperov zavŕši Slovan v pondelok 14. septembra na ľade Medveščaku Záhreb.