Lístky do kotla na playoff!!!

Dvojnásobný víťaz KHL? Brnkačka... Dvojnásobný víťaz KHL? Brnkačka...
Dvojnásobný víťaz KHL? Brnkačka...
11 Sep 2015 | komentárov: 0
logo_hc_slovan.gif Slovan v Moskve obral o všetky body dvojnásobného víťaza KHL! Na silných to vieme, so slabšími...tradícia zrejme pokračuje. Gratulujeme chlapcom k super výkonu a ideme ďalej naháňať doma stratené. Sme na 10. mieste, teda dve za play off, ale za nami tlačenica, zaváhania budú bolieť, ale ešte je času dosť, Slovan do toho!
Dinamo Moskva - Slovan Bratislava 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Góly: 28. Robinson (Karsums, Cvetkov) - 16. Kašpar (Barker), 26. Mihálik (Kozák, Bartovič).

Rozhodovali: Anisimov, Odinš - Aľošin, Ivanov, vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 6170 divákov.

Hokejisti Slovana Bratislava odštartovali prvý trip na klziskách súperov v novej sezóne KHL štvrtkovým víťazstvom nad dvojnásobným víťazom Gagarinovho pohára Dinamom Moskva 2:1. "Belasí" tak majú po šiestich zápasoch na konte deväť bodov, keď si pripísali po tri výhry i prehry.

Miloš Říha, tréner Slovana (hcslovan.sk): "Po strate bodov v domácom prostredí, sme zapracovali na disciplíne, na väčšom dôraze a na obrannej hre. Prvú tretinu sme hrali presne tak, ako by sme si našu hru predstavovali a boli sme lepším mužstvom. Dinamo je veľmi silný tím a v druhej tretine nás zatlačilo, zbytočne sme faulovali. V treťom dejstve sme sa vrátili späť k našej hre a myslím si, že sme zaslúžene zvíťazili."