15:26|AJ_ja
Dnes proti SKA Petrohrad, doma najbližšie až 15.11. proti Jokeritu Helsinki!

19:47|AJ_ja
Lístky do kotla na playoff!!!

Slovan vydoloval bod necelé 3 minúty pred koncom, bolo naň zvedavých vyše 15.000 divákov! Slovan vydoloval bod necelé 3 minúty pred koncom, bolo naň zvedavých vyše 15.000 divákov!
Slovan vydoloval bod necelé 3 minúty pred koncom, bolo naň zvedavých vyše 15.000 divákov!
8 Jan 2015 | komentárov: 0
0-versnislovanuslovan.pngMinsk - Slovan 3:2 po nájazdoch. "Už nič viac Denis Godla pre to, aby si vypýtal nomináciu na zápas, nemohol urobiť ako získať MVP na MS hráčov do 20 rokov. Urobil maximum a určite sa ukáže v najbližšom zápase doma," uviedol pre RTVS generálny manažér Slovana Maroš Krajči.
Góly: 6. Linglet (Vesce), 40. Vesce (Bailen, Ellison), rozh. nájazd Stepanov - 22. Nagy (Barker, Murley), 57. Jeglič (Netík)

Vylúčení: 3:4, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Komarov, Naumov - Golovľov, Menšich, 15 086 divákov

Hokejisti Slovana Bratislava sa po nočnej more, ako nazval ich tréner Petri Matikainen nedeľňajšiu prehru 4:5 v Záhrebe, vo štvrtok nedokázali poriadne vzchopiť. Po samostatných nájazdoch prehrali v Minsku 2:3.

Proti tímu slovenského trénera Ľubomíra Pokoviča im na odvrátenie piatej prehry v rade nestačil ani kvalitný výkon na čele s výborne chytajúcim Johanom Backlundom, ktorý sa vrátil do bránky po viac ako mesačnej pauze spôsobenej zranením.

V tabuľke Západnej konferencie im priebežne patrí 13. priečka. Vo vypredanej Minsk aréne s kapacitou 15 086 miest sa hral od úvodného buly atraktívny hokej, ktorého kvalita postupne gradovala.

V riadnom hracom čase ani predĺžení už rozhodnutie nepadlo. Víťazný samostatný nájazd premenil Andrei Stepanov.

Najbližšie sa zverenci trénera Petriho Matikainena predstavia už v sobotu o 15.00 SEČ na ľade Lokomotivu Jaroslavľ.

Petri Matikainen (tréner Slovana): "Diváci dnes videli zaujímavý zápas. Domáci majú skvelý tím a silu ukázali najmä vo svojich presilovkách. Aj napriek nepriaznivému stavu v závere stretnutia mužstvo neustále bojovalo, ukázalo veľkú vôlu po víťazstve, vytvorilo si tlak, niekoľko šancí a strelilo gól. Som tiež spokojný s predvedenou hrou v rovnovážnom počte, v ktorej sme boli aktívnejší. Bohužiaľ sme zápas nedokázali rozhodnúť v predĺžení, ani v nájazdoch, chceli sme viac, no máme aspoň bod."

Vo štvrtok 19:30 musíš prísť na Tehelné pole, lebo sme síce nasratí a šediví po tých nočných morách, ktoré nám naši pripravili, no v prvom rade opäť doma ukážeme, že MY sme výnimoční a MY sme SLOVAN!

Zároveň sa príď poďakovať Denisovi Godlovi za príkladnú reprezentáciu klubu i republiky!